Studio NoLimitsFX

Nasze studio o powierzchni 35 m2, idealnie nadaje się do sesji zdjęciowych, castingów, nagrań setkowych czy teledyskowych. Można u nas zorganizować przymiarki kostiumowe z aktorami/epizodystami oraz testowy make-up do akceptu klienta. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowo-techniczne, przez co jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne pakiety cenowe.


Na życzenie udostępniamy podstawowy osprzęt gripowy oraz okablowanie w cenie. Dzięki cykloramie, możemy łatwo uzyskać efekt bezcieniowego tła. Zastosowanie pianek akustycznych zapewnia odpowiednie warunki do nagrań dźwiękowych. Do wyboru proponujemy białą cykloramę z opcją malowania, białe lub greenbox’owe tło oraz system teł fotograficznych o szerokości 2,7m (bardzo duży wybór kolorów).

Studio połączone jest bezpośrednio z charakteryzatornią wyposażoną w cztery profesjonalne pulpity oraz jedno stanowisko fryzjerskie. Drugim przyległym pomieszczeniem jest VIP room wyposażony w wygodną kanapę, 55” podgląd 4K i zaplecze cateringowe: ekspres do kawy z dodatkami,szekori asortyment herbat, czajnik, mikrofala, toaster, zlew, zastawa kuchenna, itp

Cyklorama
Bezcieniowe
Oświetlenie Tła
Wygłuszenie
Akustyczne
Dobra Jakość
Dźwięku
Charakteryzatornia
4 pulpity
Make-up
VIP Room
55" Podgląd 4K
+ Catering

Pakiety:

CASTING 2000 PLN netto

Studio + VIP Room + Dokumentacja Castingu + Kamera SET + Dźwięk SET + Oświetlenie SET + Operator Kamery + Montażysta Reżyser Castingu - Stawka zależna od projektu Proponujemy kompleksową realizację castingów zarówno do dużych jak i małych projektów. Zapewniamy wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego przeprowadzenia castingu, a pliki wideo na bierząco uploadujemy na serwer lub dostarczamy na dysku klienta po skończonym dniu. Istnieje opcja transmisji live z zapewnieniem komunikacji dwustronnej (opcja dodatkowo płatna).

STUDIO NA CAŁY DZIEŃ 600 PLN netto

Studio + VIP Room + Charakteryzatornia

PRZYMIARKI/TESTY MAKE-UP 700 PLN netto (max 3-4h)

Studio + VIP Room + Oświetlenie Foto SET + Charakteryzatornia + Fotograf Zapewniamy miejsce do komfortowego przeprowadzenia przymiarek/testów oraz robimy dokumentacje fotograficzną (bez obróbki), którą wysyłamy lub przekazujemy na dysku klienta.