Obsługa Planu

Doświadczenie zdobyte podczas kilkuset produkcji reklamowych, fabularnych i telewizyjnych pozwala nam podjąć się każdego wyzwania. Współpracujemy z profesjonalistami z wielu pionów, dzięki czemu oprócz standardowych usług możemy zaoferować kompleksową ofertę realizacyjną.

Pion Beauty   Piony technicze   

Pion Kamerowy

DIT - Digital Imaging Technician

Od początku działalności specjalizujemy się w obsłudze wszystkich najpopularniejszych na rynku kamer. Jesteśmy w stanie zagwarantować że nasi, lub poleceni przez nas technicy posiadają zarówno wieloletnie doświadczenie jak i obszerną wiedzę na temat wykonywanych zadań.


Reklamowe stawki Techników/Asystentów Kamery wynoszą:
1000 PLN* netto przy pracy z kamerami Arri, RED, Sony
1500 PLN* przy pracy z kamerami Phantom

Data Manager

Kiedy warunki na planie są ciężkie, robimy w trudnym plenerze, mamy dużo przerzutów, pracujemy na więcej niż jednej kamerze, dobrze jest mieć dodatkową osobę która będzie dbać o bezpieczny transfer i backup materiałów. W razie potrzeby Data Manager może również czasowo zastąpić, wspomóc Asystenta kamery w jego obowiązkach.

Reklamowe stawki wynoszą:
1000 PLN* netto przy pracy z kamerami Arri, RED, Sony
1500 PLN* przy pracy z kamerami Phantom

Video Assist

Proponujemy kompleksowe rozwiązania związane z obsługą podglądu na planie zarówno dla jednej jak i dla wielu kamer.

Reklamowe stawki wynoszą: 800 PLN*

Focus Puller

Ostry obraz i sprawna praca kamery to podstawa każdego udanego planu, dlatego współpracujemy z wieloma czołowym ostrzycielami z branży filmowej.

Reklamowe stawki wynoszą: 1300 PLN*


Piony Beauty

Make Up

Osoba zarządzająca i czuwająca nad departamentem Make-Up, obsługuje również pion fryzjerski. W wypadku małej ilości grających osób pracuje samodzielnie, natomiast przy średnich i dużych produkcjach wymagane jest wynajęcie dodatkowych asystentów

Stawka zależna od zlecenia.

Asystent Make Up

Przy większych ilościach grających osób pracuje pod głównym wizażystą, wykonując makijaże i wykonując poprawki bezpośrednio na planieStawka zależna od zlecenia.

Kostiumograf / Stylista

Oferujemy pełen zakres usług związanych z obsługą pionu kostiumowego, zarówno wypożyczanie stylizacji, jak i projektowanie oraz szycie kostiumów pod wymiar dla aktora.


Stawka zależna od zlecenia.

Asystent Kostiumografa

Przy dużej ilości stylizacji kostiumograf może potrzebować wsparcie jednego lub więcej asystentów
Stawka zależna od zlecenia.


Piony Techniczne

Oświetlacz

Obsługuje pion oświetleniowy. Minimalna ilość osób wymagana do obsługi oświetlenia zależna jest od ilości wynajętego sprzętu.

Reklamowe stawki wynoszą: 450 PLN*

Dyżurny

Żaden plan się nie uda bez wsparcia dyżurnych. Ilość osób potrzebynch na planie uzależniona jest od specyfiki projektu.

Reklamowe stawki wynoszą: 450 PLN*


*Przedstawione kwoty są stawkami netto za 1 dzień zdjęciowy - 11 godzin w tym 10 godzin pracy i godzinna przerwa obiadowa.