Dron - IRIS+


Dron 3DR Iris+ , jest wszystkim czego można potrzebować by robić zdjęcia i nagrywać filmy z niesamowitych perspektyw. Wspomagany zaawansowanym autopilotem "Pixhawk",
Dron może sam latać tam gdzie się go zaprogramuje, jednocześnie utrzymując kamerę w bezruchu dzięki dwu osiowemu stabilizatorowi Tarot T-2D.

16-22
Minut
Lotu
400 Gram
Możliwego
Udźwigu
Zintegrowane
LED'y
Dla
Łatwiejszej
Orientacji
Kontroler RC
Z Wyświetlaną
Telemetrią
Podgląd
Na żywo
Z Założonej
Kamery

Tryb Follow

Tryb ten pozwala na śledzenie urządzenia z systemem Android oraz GPS. Dron nie tylko śledzi dane urządzenie ale dzięki zaawansowanej technologi kontroluje gimbal z kamerą tak, aby była ona zawsze skierowana w stronę osoby ze śledzonym urządzeniem.


Zabezpieczenie Lotu

IRIS+ potrafi sam wylądować lub wrócić na miejsce startu w razie utraty zasięgu kontrolera bądź kończącej się baterii


Planowanie Lotu

Używając aplikacji na urządzeniu z systemem android można zaplanować tor lotu bezpośrednio na mapie gps, pozwala to na dokładną kontrolę lotu. Trasa którą można zaprogramować dronowi nie ma limitu na punkty orientacyjne. Iris+ może mieć także ustawiony Region Zainteresowania na którym będzie utrzymywał kamerę.


Iris+ jest jednym z najnowocześniejszych dronów znajdujących się na rynku posiadający wachlarz niezastąpionych funkcji min.: Tryb Follow(3PV), Planowanie automatycznych misji z możliwością ustawienia ROI, Stabilizacji obrazu dzięki gimbalowi Tarot T-2D, jak i wiele innych równie przydatnych funkcji.