Realizacja Film &TV

Nasz zespół od wielu lat zajmuje się realizacją zdjęć do filmów reklamowych, fabularnych, seriali, teledysków oraz programów telewizyjnych. Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, studio, transport i przede wszystkim doświadczenie niezbędne do wykonania każdego zlecenia.

Realizacja filmowa i reklamowa:

Dysponując doświadczeniem zdobytym na kilkuset planach reklamowych orz najnowszym sprzętem na dostępnym na rynku, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania realizacyjne wedle życzeń oraz budżetu klienta. Pozostajemy do dyspozycji od momentu powstania koncepcji do oddania finalnego produktu.

Realizacja telewizyjna

Oprócz produkcji reklamowych mamy też doświadczenie w realizacji telewizyjnej. Byliśmy odpowiedzialni za kompleksową produkcję takich programów jak Top Wings dla TVN Turbo, Z.U.P.A. dla Kuchni+, Kultura od Kuchni dla TVP1 oraz wielu innych. Nasze ekipy brały udział w realizacji czołówek do wielu znanych programów oraz seriali takich Taniec z Gwiazdami, Czas Honoru, Teraz albo Nigdy oraz Wszyscy Kochają Romana, realizowaliśmy efekty specjalne do programu Milion w Minute, Projektu 176, jak i dziesiątek innych produkcji. Zajmujemy się też kompleksową obsługą planów telewizyjnych, zapewniając sprzęt kamerowy, oświetlenie oraz dźwięk wraz z obsługą


Wybrane Projekty

Soczewki Crizal             Essilor

Studio Greenbox, Oświetlenie, Make up, Kostiumy, Kamera, Ramie kamerowe, Postprodukcja

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w realizacji zdjęć do reklamy soczewek Crizal w której wystąpiła Dorota Gardias. Byliśmy odpowiedzialni za technikę zdjęciową, oświetlenie, studio greenbox, makeup i kostiumy oraz postprodukcję. Organizowaliśmy również sesję zdjęciową z przeznaczeniem do internetu oraz na bilboardy.


Polfarmex S.A.                Riflux

Kamera Sony FS7, Stabilizator Wally XL, Oświetlenie, Grip, Transport, Make up, Kostium

W projekcie Riflux odpowiadaliśmy za kompleksową realizację, konkretnie, piony kamerowy, oświetleniowy, beauty oraz transport. W trakcie dwóch dni zdjęciowych nakręciliśmy materiał do wersji 30s oraz trzech wariantów 15s.


Top Wings             TVN, TVN Turbo

Stabilizatory BeSteady One oraz Wally, Lumix GH3, GH4, Sony FS7, FS700, Dźwięk, Dron IRIS+, transport, make up,

Współpracę z produkcją Top Wings rozpoczęliśmy już w drugin sezonie pamiętną wizytą w Hangarze 7. Cały sezon byliśmy odpowiedzialni za pracę głównej kamery na stabilizatorze Wally. W trzecim sezonie przejęliśmy całą realizację wraz z postprodukcją wprowadzając do formatu ujęcia slow motion, drona, ujęcia efektowe z samochodu zdjęciowego oraz animacje komputerowe.


                     BZWBK

SFX, Stereo 3D, Ultra Slow Motion

Jako pierwsi w Europie mieliśmy przyjemność realizować zdjęcia ultra slow motion w stereoskopii. Mając dwie kamery Phantom HD Gold na rigu 3D nakręciliśmy niesamowite efekty cieczy, pyłów oraz dymu w 40-krotnym zwolnieniu. Film prezentowany był na serii eventów zorganizowanych z okazji przejęcia przez BZWBK marki Kredyt Bank. Łączące się kolory w filmie nawiązywały do tej fuzji.


Inglot Power of Colors

Phantom HD, SFX

Realizując reklamę dla marki Inglot od samego początku byliśmy zaangażowani w przygotowanie efektów specjalnych dając wskazówki i konsultując z laboratorium konsystencję i inne właściwości pigmentów. Na planie oprócz SFX obsługiwaliśmy kamerę slow motion Phantom HD Gold. Film emitowany był na jednym z ekranów na Times Square w NYC oraz we wszystkich sklepach sieci Inglot przez kilka miesięcy.


TVP1              Kultura od Kuchni

LUMIX GH3, GH4, GoPro 3, Steadycam, oświetlenie, grip, transport, make-up, kostiumy

Kultura od Kuchni to program dedykowany do najmłodszych widzów, którzy dzięki niemu mogą poznać tajniki różnych kulturalnych miejsc oraz wydarzeń. Kompleksowo obsługiwaliśmy realizację całego pierwszego sezonu programu.


MC Donalds

Stereo 3D, Slow Motion, Sony FS 700

Film w stereoskopii dla marki McDonald’s realizowaliśmy przez 5 dni w różnych obszarach polski. Zdjęcia rejestrowane były na dwóch kamerach Sony FS700 umieszczonych na rigu 3D, dzięki czemu oprócz trybu zwolnionego obrazu na który pozwalają te kamery przygotowaliśmy materiał do projekcji 3D. Filmy pokazywane były w specjalnie przygotowanych obszarach projekcyjnych w wybranych restauracjach McDonalds.


Kuchnia+                 Z.U.P.A

Phantom HD, Lumix GH3, GH4, GoPro 3, oświetlenie, grip, transport, make up, kostium

Nasza ekipa realizowała cały pierwszy sezon programu wraz z czołówką oraz elementami beauty-shots nakręconymi w technologii ultra slow motion na kamerze Phantom HD.


Przez dziurkę od sera           Kuchnia+

Lumix GH3, GoPro3, Kran Miller-Jib

Realizację programu “Przez dziurkę od sera” rozpoczęliśmy w połowie pierwszego sezony i kontynuowaliśmy do końca sezonu drugiego. Byliśmy odpowiedzialni za kamery, w tym efektowe GoPro 3, oświetlenie, oraz kran Miller-Jib.


TVP ABC           O Czym One Mówią

Realizacja 3-kamerowa Pnasonic LUMIX GH4 +SONY FS7 Oświetlenie, Grip, Transport

Współpracę z producentem programu firmą I Love Pumpkin Delights nawiązaliśmy w lutym 2015 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy 6 odcinków programu, obsługując kompleksowo zdjęcia od strony kamer, oświetlenia, gripu , podglądów oraz dźwięku.


Archipelag Matematyki

RED Epic, RED One , Integracja wirtualnego studia z grafiką 2D oraz 3D

Archipelag Matematyki należy do ciekawszych projektów, przy jakich mieliśmy okazję pracować. Na zlecenie Politechniki Warszawskiej, zrealizowaliśmy 6 odcinków (ok. 12 min każdy) edukacyjnego cyklu matematycznego, w którym matematycy wcielili się w rolę piratów. Byliśmy odpowiedzialni za realizację zdjęć w wirtualnym studiu (greenbox), budowę scenografii, kostiumy oraz make-up.