Stereoskopia &3D

Posiadamy doświadczenie w realizacji filmów w technologii 3D (stereografii) na różnych typach kamer. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie efektów specjalnych jesteśmy w stanie zaoferować nawet najbardziej zaawansowane konfiguracje zdjęć w 3d takie jak integracja z technologią motion control czy ujęcia w super slow motion. Jako jedni z pierwszych w Europie zrobiliśmy zdjęcia na 2-ch Phantomach HD (wtedy jeszcze nawet bez upgrade’u Gold).


Podstawą udanych zdjęć w stereoskopii jest doświadczony zespół, dobrze dobrany Rig 3D oraz optyka który pozwolą poprawnie zrealizować materiał symultanicznie na dwóch kamerach. Sprzęt zawsze kompletujemy i kalibrujemy przed zdjęciami aby uniknąć niespodzianek na planie. Oprócz dobrego materiału wyjściowego bardzo istotny jest także proces postprodukcji od którego zależą wrażenia odbiorcy oglądającego gotowy materiał.

Proponujemy kompleksową obsługę realizacji 3D łącznie z wynajmem całego osprzętu kamerowego, rigu stereoskopowego wraz z obsługą oraz postprodukcyjne przygotowanie materiału pod wybrane medium emisyjne (telewizja, kino, projekcje eventowe, itp.)